Justyna Żyła długo wywoływała zamieszanie w mediach, ale ostatnio zrobiło się o niej nieco ciszej. Była żona popularnego skoczka narciarskiego po odpadnięciu z „Tańca z gwiazdami” skupiła się na swoich telewizyjnych i kulinarnych projektach, nie wywołując już takich sensacji jak wcześniej. Teraz znów zaskoczyła. Czym? Fryzurą. Justyna Żyła pochwaliła się właśnie zdjęciem po wizycie u fryzjera. Naszym zdaniem wygląda rewelacyjnie. Zobaczcie ZDJĘCIE.

Justyna Żyła w listopadzie ubiegłego roku rozwiodła się ze znanym skoczkiem narciarskim – Piotrem Żyłą. Sprawa w Bielsku-Białej przebiegła dość szybko i nie było większych komplikacji. Teraz celebrytka układa sobie nowe życie na nowo. Był już udział w „Tańcu z gwiazdami”, a wcześniej głośna sesja w „Playboyu”. Żyła realizuje się też w innych projektach, a jej popularność tak urosła, że była żona skoczka zaczęła już nawet promować kosmetyki na portalu społecznościowym.

Teraz Justyna Żyła postanowiła nieco zmienić swój wygląd. Wiosna już w pełni i celebrytka postanowiła zaskoczyć nową fryzurą. „Co powiecie na małż zmianę?” – zapytała fanów, prezentując zdjęcie. Nam się podoba, a jak Wy oceniacie „nowy look” Justyny Żyły?

Autor: Instagram
Justyna Żyła

 

źródło: se.pl