Justyna Żyła za kulisami Tańca z Gwiazdami. Ten makijaż mocno ją zmienił [zdjęcie]

Justyna Żyła już wiosną spróbuje swoich sił w popularnych show „Taniec z Gwiazdami”. Była żona znanego skoczka narciarskiego – Piotra Żyły – już przygotowuje się do kolejnego wyzwania. Na Instagramie opublikowała zdjęcie zza kulis, w pełnej charakteryzacji. W mocnym makijażu spodobała się obserwującym.

Justyna Żyła robi kolejne kroki w świecie celebrytów. Była już żona Piotra Żyły od marca będzie brała udział w telewizyjnym show „Taniec z Gwiazdami”. Wcześniej wystartowała z autorskim kanałem na serwisie YouTube. Nosi on nazwę „UwaŻyła”, a publikowane na nim filmy przedstawiają sposób przygotowania różnych potraw. Dzięki rozgłosowi otrzymała również swój własny program telewizyjny. „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta” emitowany jest na kanale Active Family.

W kolejnych odcinkach Justyna Żyła stara się pomagać osobom, które pozostają w konflikcie. Dzięki rozmowie czy wymianie doświadczeń udaje jej się naprawiać relacje międzyludzkie i odczuwać wdzięczność, uczestniczących w projekcie Polaków. Kariera nabiera więc rozpędu, a pani Justyna doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że musi także dbać o swoje kanały w mediach społecznościowych. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się jej profil na Instagramie. Na nim zgromadziła już niemal 60 tysięcy obserwujących.

W środę pochwaliła się kolejnym zdjęciem w Internecie. Tym razem Justyna Żyła opublikowała fotografię, pochodzącą zza kulis „Tańca z Gwiazdami”. Selfie w lustrze wywołało bardzo pozytywne reakcje wśród obserwujących. Trzeba przyznać, że w profesjonalnym makijażu była żona skoczka narciarskiego zmieniła się nie do poznania. „w czarnym extra! odpaliłaś petarde! Trzymam kciuki” – napisała jedna z fanek. „Piękna kobieta, życzę powodzenia” – dodała kolejna. „Najpiękniejsza z najpiękniejszych” – czytamy w kolejnym komentarzu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

Justyna Żyła spore zamieszanie wywołała w lutym ubiegłego roku. Wtedy to za pośrednictwem Instagrama oskarżyła Piotra Żyłę o zdradę. Później jeszcze kilka razy prała brudy na forum publicznym. Wreszcie w listopadzie sąd w Bielsku-Białej orzekł trwały rozpad ich związku i każde z małżonków poszło w swoją stronę. Justyna Żyła i Piotr doczekali się dwójki dzieci.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

źródło: se.pl