Justyna Żyła pochwaliła się zachcianką. Nie wszystko idzie po jej myśli

Justyna Żyła postanowiła podzielić się ze swoim licznym gronem fanów nietypową zachcianką. Nie wszystko poszło jednak po jej myśli. Do akcji od razu przystąpili internauci.

Justyna Żyła w ostatnim czasie jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych celebrytek w polskim show-biznesie. Jej przygoda w Warszawie, związana z rozpoczęciem kariery i uczestnictwem w programie „Taniec z Gwiazdami” ostatecznie się zakończyła i – jak sama stwierdziła – potrzebuje wyciszenia w rodzinnych stronach.

Nie oznacza to jednak, że całkiem zrezygnowała z dbania o popularność. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i stopniowo stara się zgłębić tajniki mechaniki działania najpopularniejszych portali. A internauci chętnie jej w tym pomagają, tak jak ostatnio, gdy pochwaliła się pewną zachcianką, lecz przez nieświadomy błąd widzowie nie mogli zobaczyć pełnego przekazu.

Justyna Żyła chwali się zachcianką na Instagramie. Nie wszystko idzie po jej myśli
Była żona Piotra Żyły opublikowała zdjęcie zupy z botwinki. Nazwała ją swoją zachcianką i odesłała do prowadzonego przez siebie bloga. Jednakże Instagram rządzi się swoimi prawami hiperłącze nie działało. z pomocą pospieszyli internauci.

– Proszę porozmawiać z kimś, kto pomoże Pani z linkowaniem na Instagramie, abyśmy mogli w pełni z tego korzystać (…) Jeśli chce Pan mieć szeroką widownię oraz fanów, musi być taka podstawa spełniona. Nie ma linka, nie ma wejść, nie ma ludzi i rozgłosu. Pozdrawiam i czekam na naprawę – napisała internautka w komentarzu.

Wpis cieszył się dość dużą popularnością, a z relacji osób komentujących go wynika, że niejedna osoba przepis wypróbuje. Justyna Żyła znalazła świetny sposób na promocję swojego kulinarnego bloga, który stopniowo zyskuje uznanie. Wiele osób wskazuje, że powinna zapomnieć o show-biznesie i zająć się na stałe gotowaniem, gdyż to wychodzi jej naprawdę dobrze.

Nie wiadomo w chwili obecnej, jakie plany na najbliższą przyszłość ma celebrytka, prócz kontynuowania swojego bloga kulinarnego oraz udzielania się w mediach społecznościowych. Pojawiają się informacje na temat kampanii reklamowej, w której mogłaby wystąpić, jednak póki co nie zostały one oficjalnie potwierdzone przez samą zainteresowaną.

źródło: pikio.pl