JUSTYNA MAJKOWSKA URODZIŁA. CO Z PLANOWANYM WYSTĘPEM Z ZESPOŁEM ICH TROJE?

Justyna Majkowska urodziła. Wokalistka zespołu Ich Troje jakiś czas temu wycofała się z mediów i przez to niewiele osób wiedziało, że w ogóle była w ciąży. Teraz na świat przyszedł jej syn.

– Justyna kilka dni temu urodziła chłopca. Wszystko jest w porządku, a mama i synek czują się dobrze – wyznała w rozmowie z nami menedżerka artystki.

Niedawno Michał Wiśniewski informował, że wraz z Justyną Majkowską zagrają koncert w Opolu we wrześniu tego roku. Okazuje się, że występ nie jest zagrożony.

– Występ nie jest odwołany. Jeśli wszystko się dobrze ułoży, to taki jest plan, że Justyna będzie w Opolu i tam wystąpi – mówiła nam menedżerka.

Justyna Majkowska urodziła

Justyna Majkowska do tej pory wychowywała dwoje dzieci. Ignacy przyszedł na świat we wrześniu 2005 roku, a dwa lata temu urodziła się córka artystki, Aniela. Teraz dołączył do nich brat.

Gratulujemy dzielnej mamie.

Justyna Majkowska dawniej była wokalistką zespołu Ich Troje. Choć w formacji śpiewała tylko trzy lata, bo od 2001 do 2003 roku, to wraz z Michałem Wiśniewskim wylansowali największe hity grupy. Teraz artystka powróciła i znów można zobaczyć ją na scenie u boku wokalisty.