Tragiczny finał poszukiwań Michała R., który zaginął w nocy z 17 na 18 stycznia. Jego ciało znaleziono 3 marca, około trzydziestu kilometrów od Poznania, w Warcie, na wysokości miejscowości Oborniki. Dziś tożsamość 19-latka potwierdziła rodzina. Co na temat sprawy Michała R. sądzi Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa?

Michał R. zaginął w nocy, z 17 na 18 stycznia. Ślad po 19-latku urywał się blisko dworca Poznań-Garbary, gdzie odnaleziono telefon mężczyzny. W poszukiwania włączyli się mieszkańcy jego rodzinnych Turkowic (woj. wielkopolskie), strażacy, policjanci oraz biuro detektywistyczne.

Finał akcji poszukiwawczej okazał się tragiczny – ciało 19-latka wyłowiono 3 marca z Warty, około trzydziestu kilometrów od Poznania.

Dziś Michała R. zidentyfikowała rodzina. Śledczy poinformowali, że przeprowadzono sekcję zwłok, a wyniki mamy poznać za sześć tygodni.

Сo na temat tej zagadkowej sprawy sądzi Krzysztof Jackowski?

W rozmowie z SE.pl jasnowidz przyznał, że dokonywał wizji w sprawie zaginięcia Michała R.

– Mi się kojarzyło, że ten mężczyzna wpadł do Warty. Szedł w takie miejsce, gdzie jest skarpa. Miałem wrażenie, że on tam nieostrożnie podszedł i wpadł do tej wody. Wydaje mi się, że był to nieszczęśliwy wypadek, że nie było tam udziału osób trzecich – powiedział słynny jasnowidz z Człuchowa.

źródło: se.pl