Iza Janachowska pochwaliła się wózkiem za 20 tys. Internautom model nie przypadł do gustu: „Wstyd. Ani ładny, ani praktyczny”

Iza Janachowska (32 l.) pochwaliła się wózkiem, jaki otrzymała od producenta. Niestety, nie przypadł on do gustu komentującym.

Celebrytka i żona jednego z najbogatszych Polaków, Krzysztofa Jabłońskiego (60 l.), spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Para ogłosiła radosną nowinę w styczniu.

Od tego czasu Iza udziela wywiadów i publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z okresu ciąży. Ostatnio pochwaliła się wózkiem z chromowaną gondolą za 20 tys. złotych, jaki otrzymała od producenta. Ciekawostką jest fakt, że z podobnego modelu korzysta także brytyjska rodzina królewska i robiony jest on wyłącznie na zamówienie.

„Zawsze marzyłam o stylowym wózku na dużych kołach dla swojego Maleństwa. Dzięki temu, że zostałam ambasadorką marki ze wspaniałą historią i tradycjami, oprócz super lekkiego i nowoczesnego wózka mogłam zdecydować się też na tę królewską gondolę. Będzie idealna na długie spacery w parku” – napisała zachwycona Iza.

Internautom model nie przypadł jednak do gustu, czemu dali wyraz w komentarzach:

„Obleśny”;

„Wstyd czymś takim wyjechać”;

„Nie wiem, skąd te zachwyty tym wózkiem, ani ładny, ani praktyczny. Ciekawe, która z mam kupiłaby taki wózek dla swojego maleństwa”;

„Jestem ciekawa, kto go będzie prowadził, jak ze skrętnością kół. Mimo że piękny, to chyba nadaje się tylko na królewskie ścieżki w parku”;

„Ja rozumiem, gdyby taki wózek miała Meghan na królewskim dworze. Nie umniejszając: naprawdę nie można ku normalności” – pytają internautki.

Przypomnijmy, że polskie „royal baby” na świat przyjdzie lada dzień.

 

źródło: pomponik.pl