Internautka zarzuciła Lewandowskiej, że gwiazdorzy. Żona „Lewego” nie pozostawiła tego bez odpowiedzi

Anna Lewandowska za pośrednictwem mediów społecznościowych zachęcała mamy do biegania z wózkiem. Nie spodobało się to jednej z internautek, która… zarzuciła trenerce personalnej, że „wybiła się dzięki mężowi i gwiazdorzy”. Żona „Lewego” nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi.

Anna Lewandowska zachęca swoje fanki do najróżniejszych form aktywności fizycznej. Ostatnio zamieściła na Instagramie wpisy, w których promowała bieganie z wózkiem. Nie wszystkim spodobał się pomysł żony kapitana reprezentacji Polski…

Jedna z internautek uznała, że jogging z wózkiem to „lekka przesada”, a trenerka personalna „gwiazdorzy”. – Biegać z dzieckiem w wózku chyba lekka przesada… co zrobią ludzie dla rozgłosu i mówią, że pieniądze nie zmieniają ludzi, a Pani Ania jest doskonałym przykładem – wybiła się dzięki mężowi i gwiazdorzy – stwierdziła kobieta.

– Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią, która oceniła, że bieganie z wózkiem to gwiazdorzenie 🙂 Cieszę się, że mamy tyle gwiazd w Polsce, prawda mamuśki? Pozdrawiam wszystkie biegające mamy – odpisała jej Anna Lewandowska.

Źródło:sport.onet.pl