Ilona Łepkowska i Ewa Kasprzyk pokłóciły się na premierze filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”?

Na ściankach same uśmiechy i dobra atmosfera, a za kulisami… spięcie? Jak czytamy w jednym z tabloidów, poza błyskami fleszy między Ewą Kasprzyk (62 l.) a Iloną Łepkowską (64 l.) miało dojść do konfrontacji. Ponoć aktorka miała pewne pretensje do scenarzystki… O co dokładnie poszło?

Ewa Kasprzyk i Ilona Łepkowska na premierze filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”

Do kin weszła kontynuacja kultowego „Kogla Mogla” i „Galimatiasu”. W filmie „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” zobaczymy takie gwiazdy z poprzednich części jak Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska czy Ewa Kasprzyk. Są również aktorzy niezwiązani wcześniej z tą produkcją. Wśród nich są m.in. Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało czy Maciej Zakościelny.

Oni wszyscy pojawili się na premierze filmu. Z uśmiechami na twarzach pozowali do zdjęć i wyglądało na to, że to naprawdę udana impreza. A tymczasem za kulisami miało dojść do spięcia z Ewą Kasprzyk i scenarzystką Iloną Łepkowską w rolach głównych…

Jak donosi „Fakt”, Kasprzyk bardzo nie spodobało się, że wycięto wiele scen z jej udziałem. „Liczyła, że będzie główną gwiazdą, ale obeszła się smakiem. Bardzo uraziło to jej dumę i postanowiła powiedzieć producentce filmu, co o tym myśli” – zdradza informator tabloidu.

Jednak w konfrontacji Łepkowska chyba nie chciała dać za wygraną. Tak można wywnioskować po wypowiedzi, której później udzieliła „Faktowi”.

„Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 to jednak w większym stopniu moje dziecko niż Ewy Kasprzyk. Na pewno nie zrobiłabym niczego, co by go zepsuło. Trzeba patrzeć na dobro filmu. Rola każdego z aktorów została okrojona w montażu. Ale może inni nie podchodzą do tego tak emocjonalnie i rozumieją, że taki jest ich charakter pracy i muszą się mu podporządkować” – stwierdziła.

Nie wyjawiła, jak skończyła się jej konfrontacja z Kasprzyk. Więcej zdradza źródło gazety. Ponoć panie „rozeszły się w nie najlepszych nastrojach”. Aktorka obstaje przy swoim. „Ewa nie zgadzała się z argumentami. Uznała, że to, co się stało, jest oznaką braku szacunku dla niej i jej talentu” – zaznacza informator.

Ewa Kasprzyk na premierze filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”

Ewa Kasprzyk na premierze filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”

Ewa Kasprzyk na premierze filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”

lona Łepkowska na premierze filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”

Gwiazdy na premierze filmu

źródło: pomponik.pl