Samanta Janas przez wiele lat żyła z piętnem niewiernej żony. Co Samanta robi dziś?

Przez wiele lat była znana jako Samanta Stuhr – żona Macieja i mama ich córki Matyldy. Gdy w 2013 roku wyszło na jaw, że małżeństwo się rozpada, a ona nosi dziecko innego mężczyzny, mimowolnie stała się bohaterką prasy plotkarskiej. Co dziś słychać u Samanty Janas?

Gdy Maciej Stuhr zaczął być znany szerszej publiczności, najpierw jako artysta kabaretowy, a potem, jako aktor, wielu zwracało uwagę na jego piękną żonę. Samanta i Maciej pobrali się w roku 1999, a rok później na świat przyszła ich córka, Matylda.

Przez wiele lat Samanta była znana głównie z bycia żoną swojego męża, nieliczni wiedzieli, że poza życiem rodzinnym, realizuje się również w życiu zawodowym, jako ceniona artystka, specjalizująca się w sztuce audiowizualnej.

Para pojawiała się razem na imprezach, Maciej towarzyszył żonie podczas wernisaży jej prac, a Samanta była obecna na wszystkich premierach sztuk i filmów, w których występował Maciej.

Autor zdjęcia:VIPHOTO Źródło:East News

Razem z rodzicami aktora, jesienią 2012, była też obecna na premierze filmu „Pokłosie”, który, za sprawą swojej kontrowersyjnej tematyki, ściągnął na Macieja prawdziwą lawinę nieprzychylnych komentarzy. W wakacje 2013 media zelektryzowała wiadomość o kryzysie w małżeństwie Stuhrów. Początkowo nikt nie dawał wiary tym plotkom, Maciej i Samanta uważani byli za zgrany duet i kochającą się parę.

Gdy w ostatnich dniach lipca tabloidy opublikowały zdjęcie Samanty w zaawansowanej ciąży, okazało się, że rozstanie pary jest faktem. Ojcem dziewczynki, która przyszła na świat kilka dni później, okazał się Jakub Krupski, lider zespołu Tune, znanego z występów w show „Must be the music”.

Autor zdjęcia:Tricolors Źródło:East News

W 2014 roku Stuhrowie finalnie się rozwiedli. Co Samanta robi dziś? Wróciła do panieńskiego nazwiska Janas, bo, jak sama przyznała w jednym z wywiadów, nie chciała „iść na łatwiznę” i korzystać z zainteresowania, jakie daje nazwisko znanego aktora.

Samanta wychowuje dwie córki. Z Jakubem Krupskim dzieli życie i zainteresowania muzyczne, co sama określa mianem „konkubinatu artystycznego”. Mają zespół YU, jakiś czas temu intensywnie promowali singiel „Hejty”. Artystka robi też doktorat na Akademii Sztuk Pięknych i wykłada na tej uczelni.

Autor zdjęcia:Bartosz Krupa/Dzień Dobry TVN Źródło:East News

Samanta Janas przez wiele lat żyła z piętnem niewiernej żony. Plotkowano, że jej małżeństwo przechodziło kryzys, a ona wdała się w romans z Krupskim, by wzbudzić zazdrość i zainteresowanie Stuhra. Mówiono też, że ciąża, będąca wynikiem romansu, ostatecznie przekreśliła szansę na ratowanie związku.

Dopiero kilka lat po rozwodzie sama zainteresowana zdecydowała się skomentować całe zajście. W wywiadzie udzielonym ”Vivie” powiedziała: – Z Maćkiem rozstaliśmy się dużo, dużo wcześniej, niż media to obwieściły, i to jest czas liczony w latach, a nie w miesiącach. Nie przeze mnie rozpadło się moje małżeństwo. Nie Kuba był powodem rozstania.

źródło: interia.pl