TVN wykreowało wiele gwiazd, które podbiły serca publiczności. Jednak nie każda z tych osób potrafi zachować klasę w codziennych sytuacjach. Przykładem jest gwiazdor TVN, który okropnie poniżył ludzi znajdujących się w sklepie.

TVN ma w swoich szeregach bardzo wiele gwiazd. Okazuje się jednak, że wiele z nich wykorzystuje swoją popularność w nieodpowiedni sposób. Przykładem może być niezwykle popularny gwiazdor TVN, który nie potrafił zachować klasy w codziennej sytuacji i upokorzył klientów jednej z warszawskich cukierni.

Do nieprzyjemnego incydentu doszło z okazji Tłustego Czwartku. Do słynnej cukierni Magdy Gessler Słodki Słony ustawiła się kolejka. Ludzie cierpliwie czekali na swoją kolej, aby kupić tradycyjne przysmaki takie jak pączki czy faworki. W pewnym momencie pod lokalem zaparkował samochód. Wysiadł z niego Tomasz Karolak. Aktor znany z wielu produkcji TVN szybkim krokiem udał się do cukierni.

Gwiazdor TVN upokorzył klientów cukierni. Bezceremonialnie wszedł do lokalu poza kolejnością

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że popularny aktor udał się bezpośrednio do środka lokalu. Ominął kolejkę, która ustawiła się przed cukiernią i po chwili wyszedł z pudełkiem smakołyków. Szeroko uśmiechnięty Tomasz Karolak zaprezentował swój zakup fotoreporterom i po chwili odjechał. Klienci cukierni dalej oczekiwali na swoją kolej przed lokalem.

Znany aktor wzbudził niemałe oburzenie swoim zachowaniem. Nagranie przedstawiające jego zachowanie bardzo szybko rozprzestrzeniło się po sieci i wywołało falę negatywnych komentarzy.

– Bogatym i znanym można więcej, to prawda znana nie od dziś – napisał jeden z internautów.

– A mandacik za parkowanie był? – pytała uszczypliwie inna osoba.

Tomaszowi Karolakowi najwyraźniej bardzo się spieszyło, jednak dla oczekujący w kolejce klientów jego zachowanie było nie do przyjęcia. Nie mogli uwierzyć, że sympatyczny aktor potrafi zachować się w tak mało empatyczny sposób.

Za zachowanie Tomasza Karolaka oberwało się również Magdzie Gessler

Internauci skrytykowali Magdę Gessler – również gwiazdę TVN – właścicielkę lokalu Słodki Słony. Przedmiotem krytyki nie była jednak cena pączków, które kosztują aż 9 złotych, ale hipokryzja właścicielki cukierni.

– A w jednej z rewolucji pani G. uczyła właściciela restauracji jak to się wpadającą nagle rodzinę i znajomych obsługuje na końcu, żeby nie urazić już czekających, hmmm… – zauważyła jedna z osób komentujących sytuację.

źródło: pikio.pl