Gwiazdor telewizji Polsat ryzykował życiem, aby ratować własne dziecko. Jarosław Jakimowicz z myślą o swoim synu podjął się kiedyś operacji przeszczepu wątroby. Dzięki temu mały Jeremiasz wrócił do zdrowia. Obecnie więcej mówi się jednak o starszym synu aktora, 19-letnim Jovanie. Chłopiec chętnie dzieli się swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Urodą coraz bardziej przypomina sławnego ojca. 

1

Aktor, który grał m.in. w popularnym serialu telewizji Polsat pt. „Pierwsza miłość”, musiał około 14 lat temu podjąć się ryzykownej operacji, aby uratować swojego 3-letniego wówczas syna, Jeremiasza. Jarosław Jakimowicz podarował swojemu dziecku wątrobę. Dzięki temu chłopak może cieszyć się dzisiaj pełnią życia.

-Od początku wiedziałem, że to będę ja. Nikogo innego nie badaliśmy, nikogo poza mną. Ja konsekwentnie, zawzięty, mówiłem że to będę ja. Można to nazwać przeczuciem, wiedziałem, że tak musi być – aktor wyznał w jednym z wywiadów.

Obecnie starszy syn aktora, Jovan, studiuje oraz pracuje w galerii sztuki, którą prowadzi jego mama, Joanna Sarapata. Niedawno skończył 19 lat, ale wciąż nie zdecydował się wejść do show biznesu. Niektórzy uważają, że dzięki swojej urodzie mógłby podbić serca widzów, tak jak zrobił to jego ojciec.

Przypomnijmy, że Jarosław Jakimowicz jest utalentowanym aktorem. Artysta największą popularność zdobył po roli Cichowskiego w filmach Jarosława Żamojda pt. „Młode wilki” oraz „Młode wilki 1/2”. Od tamtej pory jego kariera sukcesywnie się rozwijała. W kolejnych latach pojawił się również w serialach takich jak „Klan” czy „Pierwsza miłość”.

2

Niestety, aktor już od kilku lat nie angażuje się w żadne duże produkcje. Sporadycznie pojawia się w serialach. Ostatnim większym projektem, w jakim mogliśmy go oglądać, był film pt. „Wyjazd integracyjny”. Miał swoją premierę w 2011 roku. Myślicie, że niedługo jego syn zastąpi go na ekranie?

Jovan aktualnie skupia się na swoim życiu prywatnym. Jest jednak dość aktywny w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie na bieżąco dzieli się zdjęciami z ponad tysiącem obserwujących. Zapraszamy do naszej galerii, dzięki której będziecie mogli m.in. ocenić, czy syn gwiazdy „Młodych wilków” jest do niego bardzo podobny.

Słynny aktor…
Jarosław Jakimowicz jest słynnym aktorem, który rozgłos zdobył po roli „Cichego” w filmie „Młode wilki”. Produkcja miała premierę w 1995 roku. Od tamtej pory kariera aktora stale się rozwijała.

3

Miłość od pierwszego wejrzenia
Aktor doświadczył w swoim życiu miłości od pierwszego wejrzenia. Jego wybranką była znana i ceniona malarka Joanna Sarapata. Artysta oświadczył się jej w 1998 zaledwie po dwóch dniach znajomości, a na ślubnym kobiercu stanęli już 2 miesiące później. Ostatecznie jednak ich małżeństwo rozpadło się w 2010 roku.

Ratunek dla syna
Para podczas 12-letniego małżeństwa doczekała się syna, Jovana. Ponadto, aktorowi urodziło się też synek Jeremiasz. Niestety, w 2004 roku okazało się, że druga pociecha ma poważne problemy z wątrobą. Jedynym sposobem na uratowanie jego życia był przeszczep. Ojciec maluszka jako pierwszy zgłosił się jako dawca. Operacja przebiegła pomyślnie.

4

Jovan Jakimowicz
Obecnie możemy podziwiać zdjęcia starszego syna aktora, Jovana Jakimowicza. Chłopiec ma 19 lat i coraz bardziej przypomina swojego ojca.

Życie prywatne
Chłopak stara się aktualnie skupić na swoim życiu prywatnym. Skończył szkołę średnią, a następnie wyjechał do Wielkiej Brytanii studiować nauki polityczne. Kształci się na Uniwersytecie w Northampton.

Codzienne obowiązki
Jovan ma również stałą pracę w galerii sztuki swojej mamy. Doceniona malarka postanowiła, że syn pomoże jej w obsłudze portali związanych z mediami społecznościowymi.

Podobieństwo
Młodszy syn aktora, Jeremiasz, jest owocem jego związku z Joanną Gołaszewską. Chłopiec zawdzięcza ojcu życie.

Problemy w szkole
Jovan przez wiele lat przebywał w Barcelonie. Podobno gdy wrócił do Polski, nie został zbyt dobrze przyjęty przez swoich szkolnych równieśników. Jak sam opowiadał, doświadczył on dyskryminacji, która miała być związana m.in. z jego wyglądem. Nowym znajomym nie podobały się długie włosy, które chłopak zapuścił podczas pobytu w Hiszpanii.

5

Jest jeszcze czas…
19-letni chłopak na ten moment stara się nie mieszać do świata show biznesu. Mimo to, jest dość aktywny w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie stale wrzuca zdjęcia, które wyświetlają się ponad 1000 obserwujących jego profil. Być może w przyszłości jednak pójdzie w ślady taty i zadba o medialną karierę.

źródło: pikio.pl