Gesslerowa właśnie pokazała Żyle jak powinno się tańczyć. Powaliła wszystkich na kolana

Magda Gessler uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Gwiazda TVN zazwyczaj nie ma żadnych oporów, aby opowiedzieć o swoich szalonych pomysłach, a jej spontaniczne reakcje często rozbawiają fanów. Tym razem restauratorka postanowiła pokazać, że potrafi całkiem nieźle tańczyć. Justyna Żyła mogłaby się sporo od niej nauczyć.

Magda Gessler uwielbia dobrą zabawę i nigdy nie stroni od spontanicznych pomysłów. Gospodyni „Kuchennych rewolucji” ma do siebie duży dystans, dzięki czemu nie wstydzi po prostu zacząć tańczyć w najmniej spodziewanym momencie. Na swoim Facebooku umieściła film, na którym doskonale widać zgrabne ruchy celebrytki. Jej umiejętności zachwycają fanów, a Justyna Żyła pewnie zazdrości kobiecie gracji.

Magda Gessler dała taneczny popis. Radzi sobie lepiej niż Justyna Żyła

W jednej z galerii handlowych zaplanowano spotkanie fanów z jurorką Masterchefa. Magda Gessler miała podzielić się swoją wiedzą o gotowaniu z fanami. Nieprzewidywalna kobieta wykorzystała jednak wolną chwilę na scenie i zaczęła… tańczyć.

Gwiazda nie czuła żadnych ograniczeń. Wymachiwała rękami, kręciła biodrami i stawiała rytmiczne kroczki. Wyglądała na bardzo rozluźniona i pewną siebie podczas występu, a publiczność była zachwycona. Wszyscy obecni nagrodzili ją brawami.

Filmik z tego wydarzenia Magda Gessler umieściła na swoim profilu na Facebooku, gdzie niemal od razu zdobył ponad 1200 polubień i ponad 200 komentarzy, w których fani nie szczędzą jej komplementów.

– Fantastycznie, super się pani rusza! – chwali fanka.

– Jakie kocie ruchy, jaka gracja. Brawo – napisała inna.

– Panią powinni brać do Tańca z gwiazdami – stwierdza internauta.

– Idzie pani o wiele lepiej niż Żyle – dodaje inny.

O takich komentarzach Justyna Żyła faktycznie może tylko pomarzyć. Mimo że wiele osób nie zgadza się z ostrymi słowami Iwony Pavlović, nie są zachwyceni tańcem blogerki. Często zarzucają jej, że jest „sztywna” i za mało się rusza. Magda Gessler radzi sobie na parkiecie zdecydowanie lepiej. Jej ruchy są swobodne oraz pełne wdzięku. Być może po publikacji tego materiału restauratorka dostanie zaproszenie do kolejnej edycji show.

1

2

źródło: pikio.pl