Gdy jego żona wróciła z pracy, nie spodziewała się, że zrobi jej zdjęcie i… napisze o niej to!

Philip mieszka w Nowym Yorku wraz ze swoją żoną Jessicą i ich psem. Są typowym, zapracowanym małżeństwem, ale w odróżnieniu od wielu par potrafią mimo to znaleźć czas dla siebie i… wzajemnie się docenić. Philip napisał o swojej żonie naprawdę piękne słowa!

Oto, co napisał Philip zamieszczając zdjęcia żony na Facebooku:

„To moja żona Jessica po 14-godzinnym dyżurze w szpitalu. Wraca do domu i ma czasu tylko na tyle, by zjeść kolację, przygotować się do snu i rano wstać znowu do pracy.”

1

„Wcześnie rano ona jeszcze nie funkcjonuje. Rano nie lubi zaprzątać sobie głowy sprawami i ja to szanuję. Bierze szybki prysznic, związuje włosy, pakuje jedzenie do pracy i daje buziaka mnie i psu, a potem wychodzi.”

2

„W pracy dba o ludzi, którzy przechodzą najgorsze dni w swoim życiu. Niespodziewane wypadki na drodze, upadki, udary mózgu, złamania i wiele innych… Ona jest wtedy pomocą dla poszkodowanych, dla ich rodziców, sióstr, braci, rodzin i przyjaciół. Nie ma żadnego znaczenia kim jesteś i co się stało.  Ona się Tobą zajmie.”

3

„Pracuje nawet w czasie lunchu i rzadko ma czas na odpoczynek. Kiedy wraca po 14-godzinnej zmianie zdejmuje buty, które często stąpały po krwi i łzach, po prostu chce usiąść. Nie pytam o jej dzień, bo wiem, że nie lubi rozmawiać o pracy w domu. Jeśli będzie chciała porozmawiać, zawsze wysłucham.”

4

„Czasem wraca do domu zadowolona, a czasem smutna, ale bez względu na to, jak się czuje, zawsze jest punktualnie na kolejnej zmianie w pracy.  Kocham ją całym sercem. Moja żona jest moim bohaterem. Jest pielęgniarką.”

5

Oby każda para potrafiła okazywać sobie tyle szacunku, miłości i zrozumienia!

6

źródło: podaj.to