Chyba nikt nie mógł przypuszczać, że bohaterowie programu „Królowe życia” będą cieszyć się tak wielką sympatią telewidzów.

Reality show jest emitowane na antenie telewizji TTV od kilku lat i doczekało się kilku sezonów. Jego niekwestionowanymi gwiazdami są Dagmara Kaźmierska oraz Gabriel Seweryn – związani z programem od początku.

Formuła jest prosta – podglądamy mniej lub bardziej reżyserowane sceny z życia uczestników. Zarówno Dagmara, jak i Gabriel oraz jego partner Rafał, mieszkają w niewielkich miastach, ale nie wstydzą się swojej odmienności. Wręcz przeciwnie – uwielbiają ekstrawagancję!

Gabriel zajmuje się projektowaniem i szyciem ekskluzywnych futer i sam lubi wyróżniać się z tłumu. Wybiera kolorowe ubrania, nie stroni od makijażu i nie przejmuje się opiniami innych. Jego instagramowy profil obserwuje w tym momencie prawie 100 tys. użytkowników!

Ostatnio projektant zamieścił tam niepokojące zdjęcie, do którego pozuje, leżąc w szpitalnym łóżku!

– Kochani dbajcie o zdrowie. Bo zdrowie do najważniejsza rzecz w życiu. Ja kolejny raz wylądowałem w szpitalu. Dziękuję całemu personelowi medycznemu z oddziału urologicznego za wspaniałą opiekę medyczną. (pis. org.) – możemy przeczytać w komentarzu do fotografii.

Fani życzyli Gabrielowi szybkiego powrotu do zdrowia, a my dołączamy się oczywiście do tych życzeń!

źródło: kobieta.interia.pl