Finalista „Mam talent” usłyszał diagnozę lekarzy. Prosi o modlitwę…

Tomasz Kabis, finalista „Mam talent”, ma nowotwór serca z przerzutami do wątroby. „Dzisiaj światowy dzień walki z rakiem. Niestety w Wigilię okazało się, że dzisiejszy dzień to również moje święto” – napisał na swoim Facebooku iluzjonista, którego sztuczki pokochały setki widzów . Kabis jest po operacji i rozpoczął chemioterapię.

Tomasz Kabis zyskał ogromny rozgłos, dzięki udziałowi w szóstej edycji „Mam Talent”. Jego sztuczki i niesamowite triki spodobały się zarówno jurorom, jak i widzom. Artysta dotarł do finałowego odcinka show. Programu nie wygrał, ale postanowił wykorzystać swoje pięć minut i podróżuje po Polsce z pokazami.

Wszystko układało się dobrze, do feralnego 4 lutego. Wówczas 29-latek z Katowic poinformował o druzgocącej diagnozie, którą usłyszał od lekarzy. W Światowy Dzień Walki z Rakiem, czyli 4 lutego, Kabis na swoim Facebooku napisał, że ten dzień to również „jego święto”. Iluzjonista ma nowotwór złośliwy serca, a także przerzuty do wątroby. „Dzisiaj światowy dzień walki z rakiem. Niestety w Wigilię okazało się, że dzisiejszy dzień to również moje święto. Teraz już tak oficjalnie, bo często chwaliłem się tym, co dobrego u mnie, to teraz odwrotnie. Diagnoza jak na zdjęciu, wczoraj jeszcze wykryli przerzuty do wątroby. Kto wierzący proszę o modlitwę, kto nie, niech trzyma kciuki. Ja o wszystkich wspierających też pamiętam” – napisał w dramatycznym poście na fb.

Tomasz Kabis nie poddaje się! Wierzy, że leczenie mu pomoże, a on wróci do pełni sił. „Dzisiaj pierwsza dawka chemii, mam nadzieję będzie ok. Mam wielką motywację do zdrowienia, leżąc już jakiś czas po operacji ciągnie mnie na scenę jak jeszcze nigdy. Czas na największą sztuczkę w moim życiu „abrakadabra i raka nie ma” przecież zawsze mówię: #CzarodziejeMogaWszystko” – dodał.

Wpis iluzjonisty spotkał się z ogromną reakcją internautów. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani Kabisa wyrazili swoje wsparcie. „Tomek myślami i modlitwą jestem z Tobą. Życzę zdrowia”, „Dasz radę”, „Z tym paskudztwem da się wygrać!”, „Trzymaj się! Niech magia będzie z Tobą” – pisali internauci.

1

2

źródło: fakt.pl