Ewa Bem martwi się o drugą córkę! Musiała podjąć ważną decyzję

Ewa Bem (67 l.) w 2017 roku przeżyła tragedię, gdy jej córka Pamela przegrała walkę z rakiem. Teraz jej młodsza pociecha, córka Gabriela postanowiła przeprowadzić się do USA, a artystka bardzo przeżywa tę decyzję.

Młodsza córka Ewy Bem to niespokojny duch. Lubi wyzwania, kocha ludzi i uwielbia nowe miejsca. Dlatego artystka nie była zaskoczona, kiedy Gabriela (23 l.) oświadczyła, że studia magisterskie planuje skończyć w Nowym Jorku.

Ewa Bem /Piotr Kamionka /Reporter

„Podejrzewała, że Londyn jest dla Gabrysi jedynie przystankiem w tej podróży. Ale jednocześnie jako matka przeczuwała, że za tą decyzją kryje się coś głębszego” – zdradza przyjaciel domu w rozmowie z „Życiem na gorąco”.

I miała rację, bo okazuje się, że nad Tamizą, gdzie przez ostatnie trzy lata studiowała produkcję telewizyjną i animację na uniwersytecie Goldsmiths’a, Gabriela poznała przystojnego nowojorczyka Scotta Silberberga. Scott też przyjechał do Londynu na studia. Jest specjalistą w zakresie makroekonomii.

„Jest energetycznym, pełnym pasji młodym profesjonalistą, a przy tym dowcipnym, inteligentnym i dobrym człowiekiem” – zapewniają jego znajomi. – „Z Gabi świetnie się uzupełniają, on umysł ścisły, a ona ma duszę artystki. Tworzą bardzo zgrany duet”.

Ewa Bem z rodziną, 2005 rok /Piotr Fotek /East News

Scott zaraz po studiach postanowił wracać do Nowego Jorku. Gabriela uznała, że to dla niej szansa. O swoich planach poinformowała rodziców, którzy nie sprzeciwiali się i już w sierpniu ich córka przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie rozpoczęła naukę w prywatnym college’u Pratt Institute w Brooklynie.

Tam rozwija swoje umiejętności w zakresie animacji, ilustracji i sztuk komputerowych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w przyszłym roku Gabrysia otrzyma tytuł magistra sztuki i wiele wskazuje na to, że nie wróci do Polski. Artystka cieszy się sukcesami córki, ale bardzo tęskni.

Po śmierci starszej córki Pameli, która zmarła w 2017 roku z powodu guza mózgu, spełnia się w roli babci. Postanowiła cały swój czas poświęcić dzieciom Pameli, Tomkowi (5 l.) i Basi (3 l.).

„Ewa zdjęła niemal cały ciężar wychowawczy z zięcia Jana. Wszystko ogarnia i jest niezastąpiona” – zdradza tygodnikowi osoba z otoczenia gwiazdy.

Pani Ewa planuje też odwiedzić Gabrysię. Prawdopodobnie wybierze się za ocean na koniec kwietnia, kiedy na drzewach w Central Parku, jednym z jej ulubionych miejsc na świecie, pojawią się pierwsze pąki.

Ewa Bem z córką Pamelą, 2004 r. /Alina Gajdamowicz/Studio69 /Agencja FORUM

Ewa Bem z córką Gabrielą /Tricolors /East News

źródło: pomponik.pl