Dziewczynka, która w wieku zaledwie 4 lat stała się w oczach ludzi najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Nie uwierzysz, jak wygląda dziś!

Kristina Pimenova to dziewczynka, która w wieku zaledwie 4 lat stała się w oczach ludzi najpiękniejszą dziewczynką na świecie.

Jak można się domyślić, wiele osób było przeciwne temu, aby dziecko miało do czynienia z modelingiem, jednak rodzice uznali, że sama Kristina chce zostać modelką i należy jej w tym pomóc. Teraz ta mała dziewczynka nieco wydoroślała – ma już 13 lat!

Dzisiaj jest równie piękna!

Modeling towarzyszył jej życiu praktycznie od urodzenia. Mając zaledwie 3 lata, pozowała po raz pierwszy podczas sesji zdjęciowej. Jej kariera rozwijała się w naprawdę szybkim tempie. Brała już udział w reklamach światowych marek, które z pewnością są każdemu znane – Prada, Valentino czy Dolce & Gabbana.

Pierwsze zlecenia
Gdy Kristina miała 10 lat, jej matka podpisała kontrakt z agencją LA Models. Dziewczynka zaczęła zarabiać swoje pierwsze pieniądze. Co ciekawe, jej mama zrezygnowała z pracy, po to by wspierać swoją córeczkę w dążeniu do marzenia.

Jak wygląda dzisiaj?
Obecnie dziewczynka nadal zajmuje się modelingiem i foto modelingiem. W show biznesie pracuje nieprzerwanie już od kilku lat. Kristina to już nastolatka. Ma prawie 13 lat, a jej uroda nadal wzbudza zachwyt. Jej konta na portalach społecznościowych śledzi ponad 4 mln fanów!

https://www.instagram.com/p/BlbSj6THRYn/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Blwn6rJHt6x/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BmMsbFAnyES/?utm_source=ig_embed

źródło: webniusy.com