Dorota Gardias zakochana. I to w kim! Mamy nową parę w show-biznesie

Za mundurem panny sznurem! O prawdziwości tego porzekadła przekonuje nas właśnie Dorota Gardias (38 l.). Piękna pogodynka TVN znów jest zakochana.

Jej nowym wybrankiem jest Stanisław, na co dzień siedzący za sterami samolotów Polskich Linii Lotniczych. Ostatnio był na Dalekim Wschodzie.

– Ten kwiat wiśni przyleciał do mnie prosto z Japonii, z Narity. Odleciałam – napisała Dorota w internecie pod fotografią z egzotyczną roślinką.

Pogodynka ma słabość do mundurowych. Jej pierwszym i jak na razie jedynym mężem był pilot wojskowy Konrad Skóra. Rozstali się w 2011 roku, kiedy prezenterka odnosiła coraz większe sukcesy zawodowe, z wygraną w „Tańcu z gwiazdami” włącznie.

Następnie był romans z Patrykiem, absolwentem gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Para poznała się podczas imprezy zorganizowanej przez agencję artystyczną prowadzoną przez mężczyznę.

Mimo iż wpadli sobie w oko, Gardias wciąż pozostawała mężatką.

Dzięki aferze z paparazzo opinia publiczna dowiedziała się, że obok pięknej pogodynki pojawił się ktoś nowy – tym razem Piotr (obecnie partner Edyty Herbuś). Choć parze urodziła się córka Hania, miłość nie przetrwała. Pogodynce nie ułożyło się też z kolejnym partnerem – sprzedawcą samochodów Krzysztofem.

Dziwnym trafem jej dom nawiedzali wtedy raz po raz włamywacze. Dorota musiała chronić córkę…

– Bycie mamą to ciągłe troski i obowiązki. Każdy dzień przynosi mi kolejne wyzwania, z którymi muszę się zmierzyć. Nie przestanę się martwić, myśleć i planować, ale też nie robię sobie wyrzutów, gdy potrzebuję trochę czasu dla siebie – opowiadała w wywiadzie.

Czy u boku Stanisława Dorota i jej córeczka poczują się bezpieczne? Zdaniem pogodynki związki rozpadają się przez sprawy łóżkowe, które… nie wychodzą. – Warto się zatrzymać, przeczytać „Sztukę kochania”, pójść na film. Jest to temat normalny – przekonuje Gardias.

Trzymamy kciuki!

Dorota Gardias-Skóra z Konradem Skórą, 2010 r. /Pawe Przybyszewski /MWMedia

 

Dorota Gardias z Patrykiem, 2011 r. /Andras Szilagyi /MWMedia

 

Dorota Gardias z Piotrem, ojcem swojej córki Hanny, fot. 2014 r. /Jarosław Antoniak /MWMedia

 

źródło: pomponik.pl