Dominika Tajner już od kilku dni przychodzi do syna, który leży w szpitalu. Stan jego zdrowia uległ poprawie i zagrożenie życia minęło. Wprawie cały czas Dominika przebywa w szpitalu, gdzie odwiedza ją tam  Michał Wiśniewski – piosenkarz.  Qczaj – jej przyjaciel opowieł, jak Dominika czyje się w takiej sytuacji.

13-letni Maksymilian, syn Dominiki Tajner, w majówkę trafił do szpitala po tym, jak w domu stracił przytomność. Przez jakiś czas był w śpiączce, ale prawdopodobnie w sobotę lekarzom udało się go wybudzić. Jego stan uległ poprawie i z OIOM-u został przeniesiony na normalny oddział, gdzie jest jednak odseparowany od innych pacjentów.

Dominika Tajner cały czas czuwa przy synu. W tych trudnych chwilach wspiera ją także Michał Wiśniewski, który kilka tygodni temu wniósł pozew o rozwód.

W tym momencie problemy małżeńskie odeszły na bok. Być może wsparcie bliskich daje Dominice siłę? O tym, jak ona znosi całą sytuację opowiedział Qczaj, trener personalny, który zaprzyjaźnił się z Dominiką podczas trwającej jeszcze edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Jest bardzo silna

– Ona ma teraz bardzo ciężki okres w życiu, natomiast ona jest tak silna, tak mocna i tak niesamowita, że sobie z tym wszystkim poradzi. Widzieliśmy się kilka dni temu i naprawdę świetnie sobie radzi – powiedział Qczaj w rozmowie z JastrząbPost.

Qczaj dodał, że tuż przed piątkowym odcinkiem „Tańca z Gwiazdami”, gdzie pojawił się na widowni, dostał SMS-a od Dominiki. Wtedy poinformowała go, że stan jej syna uległ poprawie.

– W momencie kiedy coś dzieje się dziecku, to to jest coś, co absorbuje do reszty. Ja dostałem SMS-a przed wejściem na antenę, że Dominika skomentowała to, żeby modlić się za jej syna. Wszystko jest na dobrej drodze, taką wiadomość dostaliśmy, więc żeby tutaj nie siać plotek, że coś się dzieje – dodał.


W szpitalu Dominikę i jej syna odwiedza Michał Wiśniewski

 

Tajner całymi dniami czuwa przy synu

źródło: https://www.fakt.pl