Dominika Gwit poszła do lekarza i już wiadomo, co stoi za jej otyłością. Lista chorób jest spora

Dominika Gwit (29 l.) pochwaliła się, że w końcu znalazła dobrego fachowca, który potrafił ją właściwie zdiagnozować. Niestety, nie miał dla niej dobrych wieści…

Dominika Gwit w „Pytaniu na śniadanie”

Dominika Gwit parę lat temu zachwyciła ludzi swoją metamorfozą. Celebrytka zrzuciła 50 kilogramów, czym oczywiście nie omieszkała się pochwalić we wszystkich możliwych mediach.

Niestety, dość szybko dopadł ją efekt jo-jo i aktorka lawino zaczęła przybierać na wadze. Stało się to tak szybko, że swój poradnik o odchudzaniu promowała już z wyraźną nadwagą.

Potem nastąpił przełom w jej życiu prywatnym. Gwit znalazła miłość swojego życia. Partner utwierdził ją w przekonaniu, że dodatkowe kilogramy to nie jest dramat i najważniejsze, żeby była szczęśliwa.

Fani nie podzielają jednak jej wielkiego optymizmu. Oczywiście nie każdy musi wyglądać jak Anja Rubik, ale tutaj chodzi przecież o zdrowie.

Gwit zapewniała w wywiadach, że jest zdrowa i nic jej nie dolega, bo regularnie się bada.

Teraz okazuje się, że chyba nie do końca tak było. Gwit odpowiedniego specjalistę znalazł dopiero niedawno i bynajmniej nie utwierdził jej w przekonaniu, że tak potężna otyłość jest w porządku.

Dominika w rozmowie z Agnieszką Jastrzębska wyjawiła jednak, że za jej otyłość odpowiada szereg chorób, które u niej wykryto.

Okazuje się, że Gwit choruje zespół metaboliczny insulinooporność oraz ma problemy z tarczycą!

Otyłość nie jest więc spowodowana wyłącznie przyjmowaniem zbyt wielu kalorii…

Celebrytka nie chce już jednak wdawać się w szczegóły. Choć wcześniej ochoczo sypała liczbami zrzuconych kilogramów, teraz milczy jak zaklęta.

Być może jest to spowodowane tym, że rzadko staje na wadze, a do tego „kobiet o wagę i wiek nie powinno się pytać”.

„Nie chce być chuda, chcę być szczęśliwa” – oznajmiła.

Dominika Gwit-Dunaszewska

Dominika Gwit z ukochanym

Dominika Gwit

Dominika Gwit

źródło: pomponik.pl