Dominika Gwit chciała udowodnić, że potrafi tańczyć. Kontrowersyjna celebrytka, która za pomocą swoich mediów społecznościowych pokazała radosne pląsy, musi się teraz zmierzyć z komentarzami swoich obserwatorów. Internauci nie pozostali obojętni na publikację.

Dominika Gwit to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek na scenie rodzimego show-biznesu. Gwiazda telewizji Polsat na oczach tysięcy Polek przechodziła metamorfozę, aby potem na nowo przybrać na wadze. Mimo że celebrytka wzbudza raczej mieszane emocje wśród obserwatorów, to z dużym powodzeniem prowadzi swoje profile, na których publikuje coraz to nowsze treści. Jej próby taneczne na Instagramie nie uszły uwadze internautów.

Dominika Gwit tańczy. Fani są bezlitośni
Była uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” widocznie pokochała taniec na parkiecie, o czym mogli przekonać się obserwatorzy jej Instagrama. Mimo że gwiazda nie bierze już udziału w produkcji telewizji Polsat, to nadal nie zapomniała, jak wykonywać podstawowe kroki taneczne.

– Z Kasią Polewany w garderobie zawsze jest twórczo!!! Love You Baby!!! Jak orkiestra to orkiestra !!!! – napisała celebrytka pod swoim video, na którym tańczy z koleżanką.

Radosne pląsy celebrytki nie uszły uwadze jej obserwatorom, którzy dali znać w komentarzach, co tak naprawdę sądzą o gwieździe. Wygląda na to, że nienawistne komentarze i hejt skierowane w osobę Gwit, odeszły w niepamięć.

Fani są oczarowani tańcem Gwit
Dominika Gwit, która w przeszłości spotkała się z lawiną krytyki i wysypem nienawistnych komentarzy może zacząć z ulgą przeglądać sekcję komentarzy na swoim Instagramie. Celebrytka swoim drobnym performancem wzbudziła radość fanów, a sama zaczęła nawet dostawać komplementy, o czym w przeszłości nie mogła nawet marzyć.

– Szalone. Aż mi poprawiłyście humor – pojawiło się w jednym z nich.

– Kocham! Jak darcie twarzy to tylko z Tobą – pisze internautka.

– Świetne, wyluzowane i cudowne – zauważyła oczarowana fanka.

Czy tak ciepłe przyjęcie ze strony widzów oznacza całkowicie nowy początek w karierze Dominiki Gwit? Nie da się ukryć, że aż tak miłe komentarze są prawdziwym zaskoczeniem dla wszystkich, którzy śledzili karierę celebrytki. Tylko jeden internauta wypomniał jej rezultat efektu jojo, co jest całkowitą odmianą w porównaniu do komentarzy sprzed kilku miesięcy.

źródło: pikio.pl