Dominika Gwit pozostaje jedną z najpopularniejszych, ale także budzących największe emocje polskich aktorek. Gwiazda pojawiła się w Dzień Kobiet na jednej z branżowych imprez, chętnie pozując do licznych zdjęć. Chociaż pogoda wciąż nie oszczędza mieszkańców naszego kraju, artystka wyraźnie poczuła zbliżającą się wiosnę.

Dominika Gwit od lat nie traci popularności wśród polskich widzów. Gwiazda znana jest dzięki swym licznym rolom w serialach, filmach oraz spektaklach teatralnych. Poza tym fani kojarzą ją z niedawną walką o utratę wagi, o której napisała nawet książkę. Metamorfoza Dominiki Gwit zdecydowanie zachwyciła opinię publiczną, jednak ostatecznie aktorkę dopadł efekt jo-jo, przez co nie mogła długo cieszyć się szczupłą sylwetką.

Dominika Gwit pokazała się w wiosennej stylizacji

Sama artystka zaznacza jednak, że jest bardzo szczęśliwa ze swym ciałem i nie przejmuje się ostrą krytyką. Jakiś czas temu wyznała także, iż wreszcie udało jej się znaleźć doskonałego lekarza, który był w stanie odpowiednio ją zdiagnozować, dzięki czemu może zawalczyć o swe zdrowie.

Dominika Gwit często pokazuje otwarcie, że nie ma wcale problemu ze swą wagą, gdyż czuje się bardzo dobrze i kobieco. Na licznych imprezach show-biznesowych pozuje więc do licznych zdjęć, chętnie wybierając odważne, kuse kreacje.

Nie inaczej było na evencie jednej z popularnych marek odzieżowych, na którym gwiazda pojawiła się w Dzień Kobiet. Chociaż pogoda zdecydowanie wciąż nas nie oszczędza, Gwit pochwaliła się już wiosenną stylizacją.

Wybrała bowiem sięgającą do kolan sukienkę w kwiatowy wzór oraz lekką, dżinsową kurtkę. Do tego dobrała różowe szpilki oraz małą torebkę w tym samym kolorze. Co ciekawe, gwiazda nie dołożyła do swojej kreacji rajstop, czym naraziła swoje nagie nogi na chłód. Do zdjęć pozowała w długich kolczykach oraz modnych okularach, z rozpuszczonymi, delikatnie pofalowanymi włosami.

Internauci zachwyceni modowym wyborem Dominiki Gwit

Wielu fanów było naprawdę zachwyconych stylizacją Gwit. Zaznaczali jednak, że być może jest jeszcze zbyt wcześnie na krótkie sukienki oraz lekkie kurteczki. Liczni internauci życzyli także artystce zdrowia, gdyż zgodnie mają nadzieję, iż odnaleziony przez nią lekarz rzeczywiście da radę odpowiednio jej pomóc po postawieniu słusznej diagnozy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Gwit – Dunaszewska (@dominikagwit) on

źródło: pikio.pl