Dawno niewidziana Figura. Co ona ze sobą zrobiła?! Wygląda świetnie!

Katarzyna Figura to niekwestionowana gwiazda kina. Aktorka, choć cieszy się wielką popularnością, to na oficjalnych imprezach nie bywa zbyt często. Ostatnio artystka zrobiła wyjątek i pokazała się na gali wręczenie Diamentowego Klapsa w Sopocie. Figura wyglądała olśniewająco.

Katarzyna Figura pojawiła się niedawno na gali wręczenia nagród Diamentowy Klaps Filmowy w Sopocie. Aktorka, która raczej stroni od oficjalnych imprez, tym razem zrobiła miłą niespodziankę swoim fanom.

Artystka zaskoczyła przede wszystkim odmienionym wyglądem. Gwiazda pokazała się w nowej fryzurze i w doskonale dobranej stylizacji. Widać, że Kasia wyraźnie wyszczuplała. Na pewno wielu wielbicieli jej talentu żałuje, że artystka na stałe nie mieszka w stolicy.

Przypomnijmy, że kilka lat temu Katarzyna Figura przeprowadziła się do Gdyni.

1

– Faktycznie cztery lata temu zamieszkałam w Gdyni na stałe, ale dojrzewałam do tej decyzji długo. Pamiętam wieczór sprzed 16 lat. Przyjechałam do Sopotu, żeby wystąpić w Operze Leśnej. Miałam wolną chwilę. Wybrałam się na spacer wzdłuż morza. Był koniec sierpnia. Siedziałam na brzegu, patrzyłam na morze. I wtedy pojawiła się taka myśl, że byłoby cudownie pobyć tutaj dłużej. Nie mogłam się od tej myśli uwolnić. Wróciłam do Warszawy i w ciągu kilku dni dostałam propozycję gościnnych występów w serialu „Lokatorzy”, który był realizowany w Telewizji Gdańsk. Przez kilka kolejnych miesięcy połowę tygodnia spędzałam na Wybrzeżu, a drugą w Warszawie – powiedziała w jednym z wywiadów artystka.

2

3