Czy to już nowa moda wśród polskich gwiazd? Najpierw Kożuchowska, teraz Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś I Małgorzata Kożuchowska zrobiły dokładnie to samo. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo wszystkie gwiazdy mogą ulec nowemu trendowi. Jest bardzo słodki.

1

Alicja Bachleda-Curuś postanowiła zrobić coś. co chwilę wcześniej uczyniła Małgorzata Kożuchowska. Aktorki zrobiły identyczną rzecz. Zapowiada się, że już niedługo coś takiego będzie nową obowiązującą modą. Już w przyszłym roku będzie można się przekonać, czy gwiazdy podyktowały nowy, obowiązujący trend.

Alicja Bachleda-Curuś, Małgorzata Kożuchowska i kto jeszcze? Nowy trend pojawia się na Instagramach gwiazd

Wielkanoc to piękny i ważny czas także dla osób związanych z show biznesem. Celebryci uwielbiają pokazywać fanom, jak w ich domach wygląd świętowanie zmartwychwstania Chrystusa. Tak samo uczyniła Małgorzata Kożuchowska, a zaraz później Alicja Bachleda-Curuś.

Aktorki postanowiły pokazać, jak obchodzą Wielką Sobotę. Na Instagramie gwiazdy serialu „Rodzinka.pl” pojawiło się zdjęcie, na którym kilkuletni syn artystki niesie przyozdobiony koszyczek wielkanocny przez główną nawę kościoła. Fotografia została zrobiona od tyłu i wygląda niezwykle słodko, a zarazem uroczyście.

Podobnie postąpiła gwiazda z „Na dobre i na złe”. Syn Polki i hollywoodzkiego gwiazdora, Colina Farrella, ma już 10 lat i obchodzi Święta Wielkanocne według rodzimych tradycji. Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się identycznym zdjęciem jak Kożuchowska, pokazując, jak jej pociecha niesie kolorową święconkę przez świątynię.

Fani są zachwyceni nową modą. Chwalą obie gwiazdy

Chwalenie się dziećmi, które obchodzą wraz z rodzicami Wielkanoc, wzbudziły duże zainteresowanie wśród fanów. Bardzo możliwe, że w przyszłym roku więcej gwiazd zdecyduje się na opublikowanie podobnych ujęć. Wszyscy z pewnością będą tak zachwyceni, jak w tych przypadkach.

– Cudowny chłopiec, rośnie jak na drożdżach – napisała fanka Alicji Bachledy-Curuś.

– Polskie tradycje są najpiękniejsze, trzeba je pielęgnować. Wesołych świąt i dużo zdrowia dla was – życzy druga.

– Śliczny koszyczek! Synek też rośnie na przystojniaka – zauważyła kolejna.

Wielbiciele Małgorzaty Kożuchowskiej również pochwalili jej świąteczny post.

– Jaka czupryna! Uroczy malec – napisała internautka.

– Piękne zdjęcie, dostojne i urocze jednocześnie. Wesołego Alleluja, Pani Małgosiu – stwierdziła następna.

– Serce rośnie, jak się patrzy na kolejne pokolenia obchodzące Wielką Noc – skomentowała inna.

2

źródło: pikio.pl