Zbigniew Boniek zasłynął w internecie z ostrych wypowiedzi, nie tylko na temat sportu. Teraz uwagę wszystkich fanów, nie tylko piłki nożnej, zwraca córka prezesa PZPN. Chyba nikt nie spodziewał się, że jest aż taka piękna. Jej zdjęcia robią furorę w internecie.

Zbigniew Boniek z pewnością ma powody do dumy. Jego córka, Camilla Boniek, może pochwalić się wyjątkową urodą. Takiej twarzy nie powstydziłyby się największe gwiazdy Hollywood. Internauci są zachwyceni zdjęciami, jakie dziewczyna umieszcza w sieci.

Zbigniew Boniek może pochwalić się przepiękną córką. Jej zdjęcia zachwycają

Camilla Boniek niedawno zaczęła zdobywać popularność w internecie. Choć niektórzy mogą się zdziwić, dziewczyna nie ma konta na Instagramie, a jedynie na Twitterze, gdzie dzieli się z internautami swoją pasją. Przeglądając jej profil łatwo można się zorientować, co najbardziej interesuje młodą kobietę.

Wiele osób chciałaby, aby córka prezesa PZPN robiła to samo, co Zbigniew Boniek, czyli zajmowała się sportem. Camilla jednak preferuje bardziej kobiece hobby – makijaż. Dziewczyna uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Co prawda, nie robi szalonych fryzur w nietypowych kolorach, ale próbuje swoich sił w różnych makijażach. Trzeba przyznać, że Boniek doskonale wie, jak podkreślić atuty swojej urody, czyli regularne rysy i duże oczy.

Zbigniew Boniek popiera córkę i stara się ją wspierać. udostępnia w swoich mediach społecznościowych zdjęcia oraz filmy instruktażowe, jakie robi Camilla.

Camilla Boniek miała swoją chwilę sławy już wcześniej. Media rozpisywały się o jej weselu

Piękna córka prezesa PZPN miała już okazję zaistnieć w mediach. Było o niej głośno, gdy Zbigniew Boniek udostępnił w internecie zdjęcia ze ślubu Camilli. Mężczyzna pokazał, jak świetnie bawił się tańcząc z pociechą.

Wybrankiem dziewczyny jest Francesco Tudisco, z którym spotykała się 3 lata. Uroczystość weselna była wyjątkowo piękna. Wszędzie było mnóstwo ogromnych bukietów, a tort imponował swoim rozmiarem oraz kwiatowymi zdobieniami.

Suknia panny młodej zaś była bardzo klasyczna. Prosty krój doskonale podkreślił figurę dziewczyny, a długa, tiulowa suknia wspaniale wyglądała w tańcu.

Jednak to nie doniesienia o ślubie ani znane nazwisko pozwoliły jej zaistnieć w sieci. Internauci zwrócili na nią uwagę dzięki talentowi i dzieleniu się swoją pasją. Zbigniew Boniek z pewnością jest dumnym ojcem.

1

2

3

4

źródło: pikio.pl