Córka płakała, gdy tylko nie była trzymana. Ale genialna sztuczka mamy to zakończyła.

Dzieci to delikatne istoty, które potrzebują wiele uwagi i towarzystwa. Bezsenne noce i trudne dni to chleb powszedni dla młodych rodziców, ale nie można zapomnieć, że oni także zasługują na odpoczynek.

23-letnia Abigail Rivera Garcia potrzebowała przerwy. Jej córeczka miała kolki i refluks, i ciągle chciała być trzymana.„Doszło do tego, że nie mogłam jej położyć na więcej, niż dziesięć minut, bo zaczynała płakać,” Abigail powiedziała Love What Matters.

Ale zmęczona mama szybko znalazła rozwiązanie problemu. Po znalezieniu podobnej metody w internecie wyjęła z szafki gumową rękawiczkę. Wypełniła ją ryżem i ułożyła na plecach płaczącej córki.

Reakcja była natychmiastowa. Córka Abigail przestała płakać! Ciężar rękawiczki sprawił, że dziecko czuło się bezpiecznie i kobieta mogła odpocząć.

„To najlepszy pomysł, jaki kiedykolwiek miałam! Zawsze chce być trzymana, a teraz mogę odpocząć. To tylko ryż w rękawiczce, a działa,” Abigail napisała na Facebooku.

Abigail pisze, że wie, że rodzice i dzieci są różni, więc ta metoda może nie zadziałać na wszystkich. Ale dla niej jest wybawieniem i dzięki temu może wreszcie odpocząć.

Proste, tanie i bezpieczne rozwiązania są najlepsze i Abigail miała naprawdę dobry pomysł. Ona odpoczywa, a córka się wysypia, wszyscy wygrywają!

źródło: doceniac.com