Całą ciążę udało jej się utrzymać w tajemnicy! Gwiazda „M jak miłość” właśnie urodziła

„M jak miłość” wstrząsnęło widzami jak nigdy. Właśnie pojawiła się informacja, że jedna z uwielbianych gwiazd produkcji urodziła, choć fani nie mieli pojęcia, że spodziewała się dziecka. Ukrywała ciążę przed fanami, a teraz zaskoczyła wszystkich radosną nowiną.

„M jak miłość” jest wszystkim znanym, kultowym serialem TVP, który przez lata rozkochał w sobie miliony Polaków. Twórcy bezustannie zaskakują swoich widzów niesamowitymi zwrotami akcji, spektakularnymi wątkami fabularnymi oraz wprowadzaniem nowych postaci. Teraz jednak na jaw wyszła informacja, która przyćmiła wszystkie niespodzianki, które mogliśmy oglądać do tej pory na ekranach.

Ilona Janyst dołączyła do obsady „M jak miłość” całkiem niedawno, lecz szybko przekonała do siebie wszystkich fanów. Wcieliła się w rolę Anety Kryńskiej, partnerki Olka Chodakowskiego. Choć na ekranach nic się nie dało zaobserwować, okazuje się, że aktorka była w ciąży i ukrywała to przed wszystkimi swoimi fanami. Teraz ogłosiła tę radosną nowinę na swoim Instagramie, a internauci oszaleli z radości.

Gwiazda „M jak miłość” kompletnie zaskoczyła swoich fanów

Janyst jest cieszącą się coraz większą rozpoznawalnością aktorką serialową, która oprócz „M jak miłość”, kojarzona jest także z takimi produkcjami, jak „Przyjaciółki” czy „W rytmie serca”. Jej mężem jest Paweł Janyst, którego kojarzyć możemy np. z „Czasu honoru. Powstanie”. Choć wiele mówiło się o ogromnej miłości, która połączyła tę parę, nikt nie spodziewał się, że ukrywają oni przed wszystkimi tak radosną nowinę. Właśnie na Instagramie aktorki pojawiła się oryginalna grafika, którą możecie zobaczyć poniżej. Podpis nie pozostawia żadnych wątpliwości.

– Z pewnym oka zmrużeniem przedstawiam portret naszej małej rodzinki, uwzględniający aktualny stan liczebny wszystkich jej członków – możemy przeczytać.

Z dołączonych do grafiki hashtagów możemy wywnioskować, iż nowym członkiem rodziny jest córeczka.

Internauci są zachwyceni radosną nowiną

Wpis momentalnie wywołał prawdziwą euforię u fanów gwiazdy „M jak miłość”, którzy zawsze są na jej profilu wyjątkowo aktywni. Zdjęcie momentalnie zebrało setki serduszek, a pod nim pojawiły się dziesiątki komentarzy. We wszystkich internauci zgodnie gratulowali parze maleństwa, nie zabrakło jednak także głosów zdumienia i niezadowolenia z tego, że tak długo skrywali przed światem ten niesamowicie radosny sekret.

– Dużo zdrówka i beztroski dla Was! Chwytajcie ten piękny czas… Moc pozdrowień! – pisze fanka.

– Cooo i nikomu nic nie szepnęliście?! Szkoda, że dopiero teraz, ale gratuluje szczęścia! – dodaje kolejna.

– Jak cudnie. Gratulacje i niech zdrowo się wam chowa – czytamy dalej.

1

źródło: pikio.pl