Był bezdomny od 7 lat, po przemianie naprawdę ciężko go poznać

Najpierw podbił świat swoją grą na pianinie. A teraz nieznajomi odwdzięczyli mu się – dając Donaldowi Gould przemianę, której on nigdy nie zapomni.

Donald Gould był bezdomnym weteranem, który urozmaicał piękną gra na pianinie życie mieszkańców Sarasoty na Florydzie.

Odkąd filmik z jego gry znalazł się na YouTube został obejrzany niemal 20 milionów razy (w momencie pisania) i Donald stał się kimś w rodzaju celebryty.

Życie mężczyzny, jak wielu innych amerykańskich weteranów, nie było proste – był bezdomny. A w 1998 zmarła jego żona i syn został zabrany przez opiekę społeczną.

Z całym tym bagażem, bez miejsca, do którego mógłby się udać, zwrócił się ku narkotykom i przez siedem lat był bezdomny; nie miał nadziei na lepszą przyszłość.

1

Nieco ponad dwa lata temu grupa nieznajomych postanowiła pomóc Donaldowi. Oprócz nowych ubrań, po raz pierwszy od 18 miesięcy został obcięty i ogolony.

Wdzięczność Donalda nie ma granic i robi się ciepło na sercu widząc jego radość!

Ponadto, mężczyzna otrzymał pracę jako pianista w miejscowej restauracji!

Jedyne, co teraz pozostało, to odnowić kontakt z synem. Gdy usłyszeliśmy jego historię uwierzyliśmy, że wszystko jest możliwe, a jeśli los dalej będzie łaskawy dla Donalda, jego marzenia się spełnią.

Wspaniali ludzie postanowili mu pomóc, a jego przemiana robi wrażenie!Zobacz ją poniżej i podziel się z innymi tą miłością do nieznajomego!

źródło: doceniac.com