Jak co roku TVN rusza niedługo z nową, wiosenną ramówką. Spot zapowiadający nowości pojawił się już w internecie i na oficjalnym facbookowym profilu stacji. Fani są jednak podzieleni w kwestii 2,5-minutowego teledysku z udziałem swoich ulubieńców. Widzowie pytają: „To na poważne?”.

Każdej wiosny TVN z wielką pompą prezentuje, co czeka widzów w nowym sezonie. 24 stycznia na oficjalnym koncie facebookowym telewizji ukazał się link do krótkiego klipu, w którym jej największe gwiazdy tańczą i śpiewają w rytm muzyki disco.

W teledysku nie zabrakło Magdy Gessler, Kuby Wojewódzkiego, Kingi Rusin i Huberta Urbańskiego, który gra w nim główną rolę. Zobaczyliśmy także Maję Ostaszewską, Macieja Stuhra i Magdalenę Cielecką. Gwiazdy w tanecznej atmosferze zapraszają do oglądania TVN, ale nie wszystkim spodobała się taka promocja.

Wielu telewidzów było negatywnie zaskoczonych spotem i otwarcie go skrytykowało. Pod facebookowym postem rozpętała się prawdziwa burza opinii oraz krytyki pod adresem stacji.

TVN rusza z nową ramówką, ale telewidzom średnio przypadła do gustu

Napędzane muzyką w rytmie dawnego disco gwiazdy TVN nie spodobały się wszystkim. Kolorowa oprawa i żartobliwy tekst zostały szeroko skrytykowane. Ciekawe jedynie, jak spot wpłynie na oglądalność stacji.

– NAJGORSZY spot do wielu lat; Ten spot to żart?; Najgorszy spot TVN tego nie da się oglądać żenada; Przepraszam, że pytam ale Państwo na poważnie z TAKIM spotem…? Co to ma być?; Ale to jest tandetne; Matko boska ! Nie da się na to patrzeć, A co dopiero słuchać; Te ich więcej było nie do zniesienia ale to to już największa porażka; Nie podoba mi się. Poprzednie były lepsze. Aczkolwiek Urbański śpiewa że hoho – czytamy w komentarzach.

Z drugiej strony wypowiedziało się też wiele osób, którym zapowiedź nowej ramówki jak najbardziej przypadła do gustu.

– A mi się podoba, dawno się tak nie uśmiałam pani Magda najlepsza; Extra spot! Gratulacja TVN; Wyjmijcie kij z dupy. Spot jest fajny i zrobiony z jajem. Więcej uśmiechu ludzie; Rewelacja ! Ależ trzeba mieć poczucie humoru i dystans do siebie – piszą internauci.

Co nowego wiosną 2019?

Przyszła pora roku będzie czasem nie tylko nowych produkcji, ale i kontynuacji tych już ugruntowanych i z ogromnym fanowskim zapleczem. Wiosną zobaczymy m.in. 19. serię „Kuchennych rewolucji”, kolejny sezon „Na Wspólnej” i „Milionerów”.

Z nowości pojawi się „Big Brother” i serial „Szóstka”. Fani stacji TVN i jej największych gwiazd już nie mogą doczekać się wiosny.

źródło: pikio.pl