Agnieszka Chylińska powiedziała gdzie pracuje ją mąż. Jest nawet nazywany „magikem” ze wzgłędu na swe ogromne umiejętności!

Agnieszka Chylińska cieszy się olbrzymią popularnością, jednak tylko nieliczni wiedzą, kim jest i czym zajmuje się jej mąż. Dla wielu osób będzie to ogromne zaskoczenie.

Agnieszka Chylińska nie może narzekać na brak popularności. Jej płyty sprzedają się jak świeże bułeczki, a jej wyrazista osobowość wciąż zachwyca producentów telewizyjnych. Wokalistka jest między innymi jurorką programu „Mam talent”, dzięki któremu fani mogli lepiej ją poznać. Jednak niektóre fakty z jej życia wciąż są owiane tajemnicą.


1

Wokalistka niewiele mówi o swoim prywatnym życiu. Jak wiadomo, Agnieszka Chylińska jest nie tylko uzdolnioną piosenkarką, ale również żoną i mamą trójki dzieci. To właśnie oni towarzyszą jej we wszystkich momentach zawodowej kariery. Artystka w końcu zdradziła kilka informacji na temat swojego życiowego partnera. Dla wielu osób będzie to ogromne zaskoczenie.

Agnieszka Chylińska ujawniła, kim jest jej mąż

Agnieszka Chylińska nie raz podkreślała, że mąż odgrywa w jej życiu bardzo ważną rolę. Przy okazji ostatniego wywiadu podzieliła się kilkoma informacjami na jego temat. Mąż Chylińskiej ma na imię Marek i pojawił się w jej życiu tuż po rozpadzie zespołu O.N.A. Para wzięła ślub w 2010 roku, jednak opinia publiczna dowiedziała się o tym wydarzeniu dopiero w 2012 roku.

2

Doczekali się trójki dzieci. Mają syna Ryszarda, a także córki Esterę i Krystynę. To właśnie na Marku spoczywa obowiązek opieki nad dziećmi, kiedy żona jest w trasie koncertowej lub na planie kolejnych odcinków show telewizji TVN. Na partnera wokalistki mówi się też Marek Cygan ze względu na romskie korzenie mężczyzny.

Mąż Chylińskiej nie ma związku z show-biznesem. W swojej branży nie ma sobie równych

Mąż Agnieszki Chylińskiej nie ma związku z show-biznesem. Jak się jednak okazuje, w swojej branży cieszy się wielkim szacunkiem. Z zawodu jest informatykiem i zajmuje się między innymi grafiką. Jest nawet nazywany „magikiem” ze względu na swe ogromne umiejętności.

Fani podejrzewają, że mąż dba o graficzną oprawę projektów, które realizuje Agnieszka Chylińska. Niedawno media mówiły o kryzysie w małżeństwie wokalistki, jednak te doniesienia zostały zdementowane przez samą Chylińską:

– Jesteśmy, trwamy, mamy troje dzieci. On wiedział zresztą z kim ma do czynienia, więc niech teraz nie ma do mnie żadnych pretensji – mówiła jurorka Mam talent w programie Kuby Wojewódzkiego.

źródło: https://pikio.pl