12-letni Tycjan wyszedł do szkoły i zaginął. Pomóż go odnaleźć

Widziałeś chłopca ze zdjęcia? Skontaktuj się z policją! 12-latka szukają funkcjonariusze z Kartuz (woj. pomorskie). Tycjan Szmidt w piątek rano wyszedł do szkoły, ale nigdy do niej nie dotarł. Dotąd nie skontaktował się też z bliskimi. Rodzina chłopca bardzo się o niego martwi.

Tycjan Szmidt ma 158 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, blond włosy i niebieskie oczy. Chłopiec w piątek, 8 lutego około godziny 8 wyszedł do szkoły. Na lekcje jednak nie dotarł. 12-latek dotąd nie wrócił do domu w miejscowości Lampa. Nie skontaktował się również z bliskimi ani znajomymi.

W chwili zaginięcia był ubrany w czarną kurtkę ze skórzanymi rękawami, granatowe jeansowe spodnie i jasnobrązowe buty typu trapery. Miał też szarą czapkę. Tycjana Szmidta szukają policjanci z Kartuz.

Mundurowi proszą o pomoc każdego, kto ma jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w odnalezieniu 12-latka. Można je przekazywać osobiście w kartuskiej komendzie lub najbliższej jednostce policji, bądź telefonicznie dzwoniąc pod numer: (58) 685 22 22 lub 112.

Widziałeś chłopca ze zdjęcia? Skontaktuj się z policją! 12-latka szukają funkcjonariusze z Kartuz (woj. pomorskie)

Tycjan Szmidt w piątek rano wyszedł do szkoły, ale nigdy do niej nie dotarł. Dotąd nie skontaktował się też z bliskimi. Rodzina chłopca bardzo się o niego martwi

źródło: fakt.pl